Bóle podbrzusza i mocne krwawienia miedzymiesiączkowe

witam.od miesiąca mam straszne bóle podbrzusza do tego krwawienia miedzymiesiączkowe.ból jest silny promieniujący do pleców i pachwin.boli nawet przy chodzeniu i siadaniu.nospa i przeciwbólowe nie pomagają.badanie moczu w normie,usg brzucha także,ginekolog twierdzi ze tez chociaz miesiąc jeszcze na wynik cytologi musze czekać.a do tego jeszcze powiększony obwód brzucha.Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co to może być i jak sobie pomóc.Nie mam już siły a mam 2 malutkich dzieci

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę poczekać na wynik a następnie zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.