Bóle sutków i ich sterczenie. Czy to ciąża?

  Od pewnego czasu bolą mnie sutki i do tego jeszcze sterczą. Czym to może być spowodowane? Dodam jeszcze, że już ponad rok zażywam tabletki antykoncepcyjne.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Pani dolegliwość najprawdopodobniej spowodowana jest przyjmowanymi tabletkami hormonalnymi. W pierwszej kolejności należałoby wykluczyć ciążę, do której mogło dojść pomimo stosowanych tabletek.

Pozdrawiam serdecznie!