Bóle w okolicy nerkowo-lędźwiowej

Bol(sredniosilny,na tyle silny ,ze powoduje obudzenie) w nocy po przespaniu okolo 5-6 godzin,w okolicy nerkowo-ledzwiowej,po obustronach plecow i jakby w srodku(pecherz moczowy pelny),po oddaniu moczu stopniowo ustepuje.Przed 15 laty stwierdzono ,ze pecherz moczowy jest duzo powiekszony. Duza nadwaga,kregoslup nadwyrezony praca .Wszystkie wyniki dobre,przeswietlenia ok.Po wizycie u urologa stwierdzono ,ze co wchodzi(picie) to musi wyjsc (czestsze oddawanie moczu)!Zadnych przewleklych chorob.J

Witam

Proszę spróbować nie pić zbyt wiele bezpośrednio przed snem przez ok. tydzień i następnie zaobserwować, czy powyższe objawy nadal występują.

Ważna w Pana przypadku jest również nadmierna masa ciała - pełny pęcherz i nadmiar kilogramów może powodować znaczny ucisk i ból.

Zachęcam do kontaktu z dietetykiem w celu obniżenia masy ciała.

Pozdrawiam
www.poradnialubczyk.pl