Bóle w prawej stronie brzucha u 52-latka

Od ok.Roku !mam bole w prawej stronie brzucha.Zostaly zrobione wszelkie badania jak kilka krotne pobranie krwi nie wykazaly jakis zapalen (trzustka,watroba) badanie jelita grubego i cienkiego sa ok. Prostata tez ok. gastroskopia wykazala zapalenie przelyku.Niestety bole nie ustepuja.Bol jest czasami wedrujacy w dolna czesc podbrzusza. Co robic dalej

Lek. Tomasz Budlewski

Być może konieczna będzie wizyta u urologa. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Czy było wykonywane badanie ogólne moczu?

Małgorzata Panek

Ból promieniujący do pachwin/podbrzusza może świadczyć o kolce nerkowej (czy wykluczono obecność kamieni?).
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam