Bolesność dolnej części brzucha, upławy a grzybica

Od kilku dni mam bóle w dolnej części brzucha, białe upławy, a dzisiaj pojawiło się nieco krwi. Odczuwam swędzenie i delikatne pieczenie. Ostatnie moje miesiączki były dość nieregularne, jedna była po 30 dniach, następna po 14, a kolejna po 31. Należę niestety do grupy ryzyka, nie wiem czy to ma jakiś związek. Wydaję mi się, że mogą to być objawy grzybicy pochwy. Ostatnio stresuję się przez te miesiączki. Nie chce iść do ginekologa, bo trochę się boję. Dlatego pytam tu, co może mi dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy wskazują na infekcję. Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.