Bolesność kręgosłupa a problemy z siedzeniem

Mam 24 lata. Nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem, ale ostatnio coraz częściej odczuwam dyskomfort w części lędźwiowej. Nie jestem w stanie wysiedzieć lub wyleżeć przez dłuższy czas w 1 pozycji, ponieważ czuje ból/ dyskomfort, czasami promieniuje on do łopatek. Prowadzę raczej bierny tryb życia. Czy to może byc cos powaznego ??

Diagnostyka przez internet na podstawie 3 zdań jest raczej kiepskim pomysłem. roszę udać się o lekarza np ortopedy.
Aby postawić właściwe rozpoznanie niezbędna jest znajomość charakteru bólu, objawów towarzyszących, czynników prowokujących i wielu innych danych.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe.