Bolesność podbrzusza 2 tygodnie przed miesiączką

10.02 dostałam pierwszą miesiączkę po porodzie, a ok 2 tyg wczesniej czułam bóle podbrzusza jakbym miała juz dostać..zawsze miałam regularne okresy 28 dni, 18.02 uprawiałam stosunek przerywany, ale mąż dużo wczesniej przed końcem był "poza mną".kilka dni później znów poczułam bóle podbrzusza lekkie plamienie(nastapiło dzień po recznych pieszczotach). wystraszyły mnie artykuły o plamieniu po zagnieżdżeniu,uwazam ze to niemożliwe,test jest negatywny.Czy juz zawsze 2tyg przed okresem bede miec bóle

Renata GrzechociĹska

Najprawdopodobniej bóle podbrzusza mogły być spowodowane zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Noe wiadomo czy tak pozostanie na zawsse. Stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji dlatego nie można też wykluczyć ciąży. Jeśli sytuacja powtórzy się sugeruję udać się do ginekologa.