Bolesność pomiędzy łopatkami w 7-tygodniu ciąży

witam od kilku dni mam przeszywajacy bol miedzy łopatkami odczowam go w klatce piersiowej i w rzoładku...bol nasila sie bardzo po kilku minutach chodzenia jak by ktos wbijał mi noz w plecy.ja leze boli znacznie mniej..to bardzo stresujace gdyz jestem w 7 tygodniu ciazy....B prosze o jakies wskazówki..dodam jeszcze ze mieszkam w irlandii i trudno tu o dobrego specjaliste..dziekuje.

Renata GrzechociĹska

Niestety bez odpowiednich badań trudno postawić przybliżoną diagnozę. Proponuję udać się do ginekologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.