Bolesność pośladków a wynik RTG kręgosłupa

Witam, z powodu silnego bólu w pośladku i okolicach krzyżowych lekarz rodzinny skierował mnie na badanie rtg kręgosłupa. Wynik jaki otrzymałam mówi o dodatnim cieniu w rzucie miednicy mniejszej. O czym to może świadczyć i do jakiego specjalisty udać sie z tym problemem?

Opisywane objawy mogą sugerować w pierwszej kolejności zespół korzeniowy.
Czy w opisie badania na pewno użyto sformułowania "dodatni cień". Jaki jest dokładny opis badania?
Lekarz rodzinny pokieruje Panią odpowiednio. Najprawdopodobniej będzie Pani wymagała konsultacji chirurgicznej.
Bez wątpienia trzeba wyjaśnić do końca o jaki cień chodzi co będzie wymagało sprawnego uzupełnienia diagnostyki obrazowej.