Bolesność stawu ramiennego u 21-letniej osoby

Mam 21 lat od jakiegoś miesiąca mam bóle lewego stawu ramiennego, okolic lewego obojczyka i lewej piersi. Ból promieniuje do końca palców, które często są zdrętwiałe. Towarzyszy temu też ból kręgosłupa a także ból pod kolanami gdy jest chłodniejsza temperatura. Zauważyłam, że stałam się bardziej nerwowa, ospała. Bardzo często kręci mi się w głowie, pogorszył mi się wzrok, choć pomimo badań lekarskich wada nie pogłębiła się. Wysuszyła mi się skóra. Straciłam apetyt, palę więcej papierosów. Pomocy

Radzę zacząć od rzucenia palenia, organizm będzie lepiej dotleniony, mogą zniknąć zawroty głowy, skóra przestanie się przesuszać. Dla lepszej detoksykacji, rozładowania stresu i regulacji snu = aktywność fizyczna. Pieniądze zaoszczędzone z palenia lepiej przeznaczyć na dobrego terapeutę manualnego, który zajmie się bólami stawów. Pozdrawiam.