Brak całkowitej penetracji a ciąża

Witam! Ostatni okres miałam od 06.12 do 10.12. Dnia 26.12 spotkałam się z moim chłopakiem i wlozył mi nawet nie do połowy członka, kilka razy delikatnie nim poruszył, ale wyjął bo mnie bolało. Pierwszy raz miałam taki kontakt fizyczny, nawet nie wiem czy przebił mi błonę dziewiczą, bo nie wystąpiło krwawienie. Czy jest mozliwosc zajscia w ciąże? Może to głupie pytanie, ale chce znac opinie ekspertów. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Głębokość penetracji, ani błona dziewicza nie są istotnymi czynnikami.
Pozdrawiam. JW