Brak efektów starań o ciążę

dzien dobry mam cykle 30 31 dniowe od kilku nastu miesiecy staramy sie o dziecko chociaz nie w miesiac w miesiac bo sie nie sklada a i tak za kazdym razem jest rozczarowanie.Nigdy sie nie zabezpieczamy , wsopolzyjemy w dni plodne a tak niz z tego.rzucilsmy palenie oboje ,zaczelam brac kwas foliowy chociaz nie wiem czy pomoze . boje sie ze nigdy sie nie spelnie w roli matki .moze robimy cos zle . Jeden test wyszedł pozytywnie, a po tygodniu spoziajacego sie okresu nagle przyszedł dlaczego? Ewa

Aleksander Ropielewski

Odpowiedź na Pani pytanie wymaga poszerzenia diagnostyki niepłodności i poza badaniami hormonalnymi wymaga badań: nasienia i narządu rodnego oraz ew. zaburzeń krzepliwości lub immunologicznych. Sugeruję kontakt z ginekologiem.