Roczne starania o dziecko a brak ciąży

Staramy sie o dziecko ponad rok mam regularne cykle miesiaczki wystepuja takrze dni plodne. Moj partner mial juz potomstwo a wiec czy ze mna jest cos nie tak

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu stwierdzić jakie podłoże ma problem niepłodności. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka zarówno Pani jak i partnera pod okiem specjalisty ginekologa/androloga.