Brak krwawienia po połączeniu dwóch opakowań Harmonet

Witam Nie zrobilam przerwy miedzy dwoma opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych Harmonet i w poniedzialek 12.01 wzielam ostatnia z drugiego opakowania. Zawsze w czwartek wieczorem dostaje krwawienia. Jest piatek brzuch i plecy pobolewaja mnie jak zwykle ale nie mam krwawienia czy po 2 op moze nie wystapic wcale? A moze po prostu sie spozni...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, czasami moze sie zdarzyć ze krwawienie nie wystąpi badz będzie opóźnione, jednakże w razie dalszych watpliwosci badz narastania objawow powinna sie Pani zglosic do lekarza ginekologa celem kontroli. Pozdrawiam