Brak miesiączki i ból brzucha a prawdopodobieństwo ciąży

witam ja mam problem taki brak miesiaczki boli mnie brzuch co jakis czas jak na okres a go niema i wyszedl mi hemoroid bola mnie piersi tak dziwnie jak by ktos je pompowal czy to moze zbyc ciaza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, tylko na ich podstawie odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. Teoretycznie jak najbardziej istnieje jednak taka możliwość. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. W celu leczenia hemoroidów proszę skonsultować się ze specjalistą proktologiem.