Brak miesiączki po łyżeczkowaniu a możliwość ciąży

Witam, mijają 4 tyg od łyżeczkowania i nadal nie mam miesiączki. W tym czasie współżyłam 3 razy bez zabezpieczenia. Dodam że wcześniej starałam się o dziecko dwa miesiące, a moja pierwsza miesiączka wystąpiła w lipcu br. ( 18 lat ) zaburzenia hormonalne. Jakie jest prawdopodobieństwo, że teraz zaszłam w ciążę? Od dwóch tygodni mam poranne delikatne brązowe plamienia i pobolewają mnie jajniki od dwóch dni. Kiedy powinnam spodziewać się ew. okresu?

Witam,
po łyżeczkowaniu powinna Pani odczekać ze współżyciem minimum 30 dni, do czas pojawienia się pierwszej miesiączki.
proszę wykonać test ciążowy celem sprawdzenia czy jest Pani w ciązy.

pozdrawiam