Brak miesiączki, przyczyna?

Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 11 grudnia, teraz powinna być 8 stycznia, ale zamiast niej mam brązowe upławy. Boli mnie krzyż, podbrzusze, ostatnio miałam 4 dni zgagi, którą wcześniej miałam tylko przy pierwszej ciąży w 2006 roku.
U ginekologa byłam 23 listopada, ponieważ miałam wcześniej nadżerkę, na tej wizycie właśnie pani dr. stwierdziła że jest już wyleczona. Miesiączkę miałam zazwyczaj regularną tzn. cykl 28 dniowy czasami zdarzało się 2 dni opóźnienia i to wszystko. Pragnę zaznaczyć, że staramy się z mężem o dziecko od 1,5 roku, więc kochamy się bez zabezpieczenia.

Witam serdecznie!

Jeżeli staracie się Państwo o dziecko istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tym cyklu się udało. Dla potwierdzenia sugerowałabym wykonanie testu ciążowego. Niestety wczesne objawy ciąży są wysoce niespecyficzne, plamienia występują w różnych sytuacjach, więc żaden lekarz nie jest w stanie na podstawie zapytania przez internet ocenić czy doszło do zapłodnienia. Mam jednak nadzieję, że się Państwu udało.

Pozdrawiam.