Brak okresu i nasilenie trądziku
Witam, od 4 miesięcy nie mam okresu , wcześniej miesiączkowałam w miarę regularnie. Byłam u ginekologa, który przepisał mi duphaston- brałam zgodnie z zaleceniami przez 10 dni. Dziś mija 21 od początku brania leku. Odkąd nie mam okresu nasilił się trądzik. miałam robione usg i nie mam żadnych guzków itp. Hormony wg ginekologa wyszły w porządku. Miałam robione hormony LH, progesteron, prolaktyna, nieznana faza cyklu utrudniała interpretację. Od okresu dojrzewania mam trądzik.Proszę o pomoc.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Łagodzenie bólu porodowego - oddychanie, relaks, poród rodzinny
Ból porodowy jest czasem bardzo trudny do zniesienia. Jak sobie z nim poradzić? Sprawdź, jak można naturalnie złagodzić przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.
Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.