Brak okresu i negatywne testy ciążowe oraz tkliwe piersi

Witam mam 29 lat ostatnia miesiączka wystąpiła 27 sierpnia powinnam dostać następna 20 bądź 21 i tu pojawia się moje pytanie o ciążę wykonałam 4 testy wszystkie negatywne miesiączki nie mam i nie wiem czy mam zgłosić się do lekarza czy czekać. Wspomnę że mam ogromną wrażliwość piersi, i coś ala grypa żołądkowa czy coś takiego mi dokucza nie chce popadać w paranoję bo czekam na ciążę. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wszystkie 4 testy są negatywne sugeruję cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli się nie pojawi w ciągu najbliższych dni, sugeruję konsultację ginekologiczną