Brak okresu i uprawianie stosunku przerywanego w dni niepłodne

Mojej dziewczynie spóźnia się okres drugi dzień a raczej tak nie miała. Zabezpieczyliśmy się, ale robiliśmy to też bez zabezpieczenia lecz w dni niepłodne i stosunek był przerywany. 2 dni temu, czyli w tedy kiedy powinna dostać miała objawy okresu lecz teraz ich nie ma? Czy można coś teraz zrobić lub przyspieszyć okres?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W przypadku wątpliwości proszę wykonać test ciążowy, który powinien być już wiarygodny.