Brak okresu od miesiąca a ból podbrzusza, kręgosłupa i częsta zgaga

witam mam pytanie mam 26 lat mam niedoczynnosc tarczycy od pewnego czasu nie mam regularnej miesiaczki ale zawsze do 30 dni sie pojawiala czasem z malym spoznieniem teraz nie mam miesiaczki juz miesiace nie wiem co mam robic boli mnie podbrzusze , bol kregoslupa. zmenczenie a co dziwne mam czesto zgage wyczuje jakis zapach odrazu mam straszna zgage co sie dzieje prosze o odpowiedz i pomoc

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy, celem wykluczenia ewentualnej ciąży, a następnie udać się do ginekologa.
Pozdrawiam