Brak okresu pomimo stosunków z prezerwatywa

Witam. Współżyje z chłopakiem, lecz używam prezerwatywy. Chłopak nie kończy we mnie,lecz poza. Mimo to okres już spóźnia się 31dni. Nigdy nie miałam regularnego okresu,ale też nie spóźniał się tyle. Nie mam specjalnych objawów ciążowych, lecz co jakiś czas mdłości. Dodam,że co jakiś czas wraz ze śluzem jest troche krwi ( dwa razy w przeciągu tych 31dni). Jest to jednorazowe, potem cały dzien tego nie ma. Jest możliwość,ze to ciąża ? Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie przyczyną braku miesiączki jak najbardziej może być ciąża. Sugerowałabym zatem, by przede wszystkim wykonała Pani test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.