Brak potrzeby współżycia z chłopakiem

Witam Serdecznie Mam 22 lata mój problem polega na tym że nie odczuwam potrzeby współżycia z moim chłopakiem nie kochamy się od pól roku :( Kilka lat temu leczyłam się na depresję boję się że powróciła , czuję się jakbym non stop była przed miesiączką wszystko mnie denerwuję irytuję i nie cieszy, nie mam na nic siły podczas stosunku wszystko mnie boli, nie umiem wyrazić tego co czuję innym osobom ,mój chłopak się martwi że to jego wina jednak nie potrafię mu wytłumaczyć dlaczego tak jest

Dzień dobry.

Opisany problem braku chęci na współżycie jest chyba tylko objawem Pani ogólnego samopoczucia, dlatego też należałoby podjąć działania mogące poprawić Pani nastrój i życiowe nastawienie.
Sugerowałbym konsultację psychologiczną i prawdopodobnie rozpoczęcia psychoterapii.

Pozdrawiam.

Witam, obniżenie nastroju, drażliwość, hipolibidemia mogą łącznie wskazywać zarówno na stan o charakterze depresyjnym jak i np problemy natury hormonalnej a także kilka innych. Uważam za wskazane udanie się do lekarza seksuologa lub przynajmniej ginekologa i internisty i po wykonaniu badań diagnostycznych podjęcie odpowiedniego leczenia farmakologicznego i psychoterapeutycznego. Jesteście Państwo młodymi ludźmi, trudności w sferze seksualnej znacznie obniżają satysfakcję z życia, zdecydowanie warto je przezwyciężyć niż trwać w takim stanie. Pozdrawiam