Brak rezultatów w staraniach o ciążę

witam mam 25 lat 5 lat temu usowalam dziecko , od tamtej pory staram sie o dziecko nie ma rezultatow. 15 listopada mialam miesiaczke kolejna wypadala mi 14 grudnia, spoznia mi sie okres 4 dni bola mnie piersi i jajniki czy czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze . gdzie wczesniej prawie za kazdym razie po stosunku spoznial mi sie okres dwa tygodnie .

Witam! Jak najbardziej prawdopodobne jest, że jest Pani w ciąży. Myślę że powinna Pani udać się na wizytę do ginekologa, który oceni stan narządu rodnego w bezpośrednim badaniu klinicznym.