Brak widocznego pęcherzyka a brak miesiączki

pomocy zrozpaczona ~gosiaczek21 ostatni okres mialam 20.12.2015 mam cykle po 28 dn nastepny okres miał być 20.01.2016 i do tej pory nie ma a mamy już 03.02.2016 luty byłam u gin ok 21 stycznia i znalazł pęcherzyk w płynie obok macicy dziś jestem po tygodniowym leczeniu luteiną i po odzczekaniu niecałego tygodnia .Byłam u gin i nic mi nie powiedział ciąży nie widzi w macicy tylko ten pęcherzyk nadal jest w tym płynie obok macicy. Nie dostałam okresu i nie wiem czego mam sie spodziewać

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.