Brak zarostu po urazie głowy

Dzień dobry, Mój syn ma ukonczone 24 lata i nie ma owłosienie po jednej części ciała tj, lewej, poczynając od klatki piersiowej do nóg. Miewa również bole głowy po tej samej stronie. W wieku lat trzech w wyniku wypadku samochodowego doznał urazu głowy po tej stronie. Rezonans wykonany w roku 2009 nie wykazał zmian. W badaniu EEG- podejrzany o dyskretne zmiany w przednich częściach mozgu. Czy brak zarostu i bole gówy po tej samej stronie mogę mieć jakicś związek? Dziekuję za odpowiedź.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Bóle głowy po jednej stronie wymagają konsultacji neurologicznej. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zleci ewentualne dodatkowe badania obrazowe.