Brązowa wydzielina a nabrzmienie piersi

Witam chciałabym spytać czy mam obawy do niepokoju.Ostatnio moj okres wyglądał dziwnie otóż trwał 1 dzien poczym po dwóch dniach miałam taką brązową wydzieline bo nie wiem czy to była krew.Od ponad roku boli mnie prawa pachwina i boli jak by wszystko na wierzch wychodziło.Kolejne z moich niepokojących objawów jest to ze mam nabrzmiała prawą pierś i jest twarda w dotyku jak by była w niej piłka.Czy mam sie niepokoic czy to jest normalnie i panikuję ?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i najpewniej usg ginekologicznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pani pytanie i zasugerować przyczyny dolegliwości.