Brązowa wydzielina o nieprzyjemnym zapachu, ból przy oddawaniu moczu i krwawienie z pochwy a stosowanie plastrów antykoncepcyjnych

Martwię się stosuje plastry antykoncepcyjne to jest drugie opakowanie wczoraj przykleiłam trzeci plaster (myląc dni bo miałam to zrobić dzisiaj). W każdym razie współżyłam z narzeczonym ostatnim razem w piątek. Odczuwałam lekki ból. Wszystk nasililo sie na początku tego tygodnia czyli brązowa wydzielina mająca okropny zapach, ból przy oddawaniu moczu i pojawiło się dzisiaj krwawienie z pochwy. Myślałam że zapalenie pęcherza i brałam od dzisiaj Furaginę. Martwi mnie to co się dzieje.Proszę o pomo

Proponuję udać się do ginekologa, który Panią zbada i zaleci odpowiednią terapię. Wątpię, aby sama Furagina Pani pomogła, być może istnieje konieczność antybiotykoterapii. proszę nie bagatelizować objawów, ponieważ nieprawidłowo leczone infekcje miejsc intymnych mogą prowadzić do poważnych powikłań.