Burczenie i odgłosy z brzucha

Witam mam pytanie otóż dręczą mnie ciągle burczenie i dziwne odglosy z brzucha miewam wzdecia czasami robi mi się wzdety brzuch po prawej stronie lub w nadbrzuszu tuz nad pepkiem do tego dokucza mi dyskomfort czasami dochodzą do tego lekkie zawroty głowy przy tych wzdeciach. Dodam że miałam nerwicę lękowa. USG jamy brzusznej i ogólne badania krwi ok które robiono mi na sorze. W tej chwili leczę grzybicę pochwy.Objawy nasilają się też przed miesiaczka.Czasami występują rano po przebudzeniu.

objawy mogą wskazywać na IBS -zespół jelita drażliwego, należ wykonać koloskopię jeżeli dieta nie pomoże