Carcioma Duttale Invasivo u 66-latki

WITAM.U MAMY-66LAT STWIERDZONO CARCIOMA DUTTALE INVASIVO 4MILI. PRZESZLA OPERACJE OSZCZEDZAJACA PIERS BEZ POTRZEBY USUNIECIA WEZLOW I RADIOTERAPIE -26 NASWIETLAN.W TEJ CHWILI ZAZYWA HORMONY-TAMOKSYFEN.MINELY 2 M-CE OD OST.RADIOTERAPII I MAMA CZUJE SIE ZMECZONA I BOLI JA W KOSCIACH,TWIERDZI,ZE TO NA ZMIANY POGODY.JAKI TO RAK?CZY NAJGORSZY?JAKIE SA ROKOWANIA?PYT. ZADAJE PO RAZ DRUGI PONIEWAZ PAN Z.ZURAWSKI ODP.MI,ZEBYM ZAPYTALA ONKOLOGA.PROSZE O ODP.INNEGO,KOMPETENTEGO DR.DZIEKPOZD.CORKA 40LAT.

Najbardziej kompetenty w konkretnym przypadku jest onkolog prowadzący! - dlatego też proponowałem stałą kontrolę u w/wymienionego! Nadal też to proponuję! Z poważaniem , zbigniew żurawski , specjalista chirurg onkolog.