CHAD u 40-letniej kobiety

Witam mam 40 lat i cierpię na CHAD od 3 lat .Popadłam w straszne długi i nie mam odwagi przyznać się nikomu co zrobiłam , do tego zaszłam w ciążę i znów złożyłam pozew o rozwód .Mam dwoje wspaniałych dzieci z mężem, ale on chyba ma mnie dosyć . Potrzebuję wsparcia kogoś kto mnie zrozumie.

Dzień dobry!

Ukojenie i radzenie sobie z objawami choroby może przynieść zarówno przyjmowanie leków i opieka psychiatryczna, jak i przede wszystkim psychoterapia. W tej trudnej sytuacji warto, aby miała Pani stałe wsparcie i opiekę terapeuty.

Pozdrawiam!

Witam. Skoro już Pani wie, że potrzebuje wsparcia, to trzeba po nie się udać, zarówno do psychologa jak i psychiatry, chyba, że z pomocy psychiatry już Pani korzysta.