Chęć uwolnienia się od psychicznie chorej i uzależnionej matki

Witam, szukam pomocy w uwolnieniu się od psychicznie chorej oraz uzależnionej matki która za wszelka cenę uśiłuję sterować moim życiem oraz syna manipuluję wszsytkimi do okoła udaje jej się to...przez nią mam nawroty depresji nie nawidzę jej adoptowała mnie i krzywdziła mnie całe życie nie mam wsparcia w nikim i nie chcę przez nią stracić panowania oraz syna który jest nastolatkiem z początkiem depresji ...nie wiem gdzie mi ktoś pomoże i odsunię ją z naszego życia na dobre chce być wolna

Witam. Może Pani zgłosić się oraz syn po pomoc czy prywatnie czy placówkach zdrowia psychicznego nieodpłatnych.
Magdalena Brabec

Pani opis wskazuje szereg problematycznych obszarów, które.mogą negatywnie wpływać na Pani kondycję psychiczną. Zalecam pełną konsultację psychologiczną.