Chwilowe kłucia w sercu u 15-latki

Moje 15 letnia siostra ostatnio skarżyła się na chwilowe kłucia w sercu . Występuje to tak 2-4 razy na dzień i trwa do minuty . Kiedyś uciskało ją w klatce piersiowej . Może mieć coś z tym wspólnego też ból w uszach , podczas leżenia na plecach ból w dole może to nerki i niespodziewany ból zębów i poranione dziąsła . Mam nadzieje na pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można zdecydować o konieczności dalszej diagnostyki lub odpowiedniego postępowania terapeutycznego.