Ciągłe huśtawki nastroju

W nocy nie mogę spać,jestem poddenerwowana, w głowie ciągle natłok negatywnych myśli.

Nic mnie nie cieszy, jestem zła na wszystko, krzyczę na dziecko (potem tego żałuję), myślę o samobójstwie i już wybieram datę, kiedy i jak, jednak gdy leżę koło synka i patrzę jak on śpi, to myślę, że nie mogę tego zrobić. Jednego dnia mam dosyć wszystkiego, a innego mam wielkie plany na przyszłość. Jestem rozbita, mam niecałe 30 lat.

Wiem, że tym, co się dzieje niszczę moją rodzinę, nie potrafię dogadać się z mężem, on mnie nie rozumie. Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Utrzymujące się myśli samobójcze, wahania nastroju i zaburzenia snu są niepokojącymi objawami. Powinna Pani skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Po zdiagnozowaniu będzie on mógł rozpocząć leczenie.

Ważne, żeby zdecydowała się Pani jak najszybciej na taką wizytę, gdyż te objawy będą się nasilać. Problemy emocjonalne będą także rzutować na Pani życie rodzinne i rozbijać je. Szybkie zareagowanie w tej sprawie może poprawić zarówno Pani samopoczucie, jak i relacje w rodzinie.

Pozdrawiam