Co dalej zrobić z takim wynikiem tk jamy brzusznej?

Od ponad 3 miesięcy odczuwam bóle pleców i oddaję jasny stolec często z resztami pokarmu. Wykonałem badanie tk z kontrastem. Prosiłbym o interpretację i rady co dalej robić. TK JAMY BRZUSZNEJ DWUFAZOWE Z KONTRASTEM podano Optiray 350 Przypodstawne części płuc bez zmian ogniskowych, jamy opłucne wolne. Wątroba prawidłowej wielkości, o obniżonej jak przy stłuszczeniu/toksycznym uszkodzeniu densyjności, bez zmian ogniskowych, bez cech cholestazy. Drogi żółciowe zewnątrzwątrobowe nieposzerzone. Pęcherzyk żółciowy cienkościenny, bez widocznych patologicznych wzmocnień, bez złogów. Żołądek, dwunastnica oraz uwidocznione fragmenty jelita cienkiego i grubego, przy obecnym wypełnieniu doustnym kontrastem negatywnym (wodą) bez uchwytnych zmian. Trzustka niepowiekszona, jednorodna, bez zmian ogniskowych. Sledziona niepowiekszona, jednorodna. Nadnercza niepowiekszone, bez zmian ogniskowych. Nerki prawidłowej wielkości, prawidłowo wzmacniają się po CM, zmian ogniskowych ani złogów nie widać. Drobna torbiel miąszowa 7mm w polu środkowym nerki prawej. UKMy i bliższe odcinki moczowodów nieposzerzone. Podwójne odaortalne unaczynienie tętnicze nerki prawej. Aorta nieposzerzona, żyła gówna dolna drożna. Żyła wrotna drożna, nieposzerzona. Węzły chłonne jamy brzusznej nieposzerzone. Cech wolnego płynu nie widać. Struktury kostne bez cech destrukcji. Drobne osteofity tylnych krawędzi trzonów na poziomie L5/S1.

Wynik tomografii nie wykazuje większej patologii.Z uwagi na jasny stolec i zaburzenia trawienia zwróciłbym uwagę na badania czynnościowe wątroby(bilirubina,AspAT,AlAT,fosfataza alkaliczna,INR,HBs,anty HCV) oraz trzustki i czynnościowe przewodu pokarmowego-czyli poradnia gastrologiczna.