Co jest powodem bólu brzucha na wysokości pępka trwającego 2 dni?

Witam, jestem w 30 tc. Od wczoraj doskwiera mi bol brzucha z prawej strony mniej wiecej na wysokosci pepka. Dzis w noc tj ok 1 bylam na sorze w obawie o dziecko. Po przebytym badaniu wszystko ok z dzieckiem wiec nie bylo potrzeby klasc mnie na oddzial. Bol nasila sie przy zmianie pozycji, chodzeniu jest rwacy. Podkresle ze jeszcze 2 dni temu dokuczl mi bol kregoslupa (trwal tydzien rwa kulszowa) dzis tego bolu nie ma. Lekarz ktory badal mnie na sorze zlecil.morfologie analize moczu I crp. Crp 7,7 reszta ok. Mam 29 lat nadcisnienie przyjmuje doperzyt 3x1 I teraz nospe.max 3x1 lelarz stwierdzil ze byc moze to zrosty po pierwszym cc, badz wyrostek robaczkowy dlatego te badania

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u krzeszą rodzinnego w razie utrzymywania się dolegliwości lub ponowna wizyta w sor