Co jest powodem bólu głowy od 4 miesięcy?

Dzien dobrym od okolo 4 misiacy strasznie boli mnie glowa. Bol pojawia sie z tylu glowy. Przy bolach mam skurcze karku. Jest to taki uciskajacy bol. Mialam zrobione zdj rtg odcinka szyjnego. Zdj wykazalo ze mam ZNIESIONA LORDOZE SZYJNA oraz zwyrodnienie czesci kregoslupa. Od czego ten bol mpze byc , jaka moze byc przyczyna?

Trudno powiedzieć, Jakie inne objawy, wywiad, obciążenia chorobowe?
Jaki tryb pracy, życia, sen, nastrój? ; Jakie leki??
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; ocena ogólnego stanu zdrowia
Pozdrawiam