Co jest powodem bólu głowy od kilku dni?

Witam! Od kilku dni boli mnie w jednym miejscu głowa, jest to prawy bok głowy, nad uchem. Jest to ból pulsujący, wczoraj wziąłem tabletkę i niewiele ona pomogła. Myślałem, że to przez kawę, ponieważ pije jej dużo. Dziś nie piłem kawy ani razu, a ból dalej jest. W Internecie wyczytałem, że może być to tętniak mózgu, który jak pęknie to można umrzeć w ciągu 24h. Nie za bardzo mam jak iść do lekarza, bo jestem za granicą, a boję się, że mogę faktycznie umrzeć. Mam dopiero 18 lat.

Witam!
Myślę, że jest Pan zbyt młodą Osobą, żeby studiować medycynę u "doktora Googla", "przeglądane w POP-medycynie" różne objawy chorobowe, z racji obawy o własne zdrowie, bardzo często jesteśmy w stanie dopasować do siebie. Potem już leci z górki i mamy "stan przedagonalny" - narasta panika i jesteśmy ugotowani! Oczywiście nie zawsze tak jest. Aby rozwiać Pański niepokój należy, przede wszystkim zachować spokój, skontaktować się z lekarzem i poprzez badania, w tym pracowniane, określić stan Pańskiego zdrowia. Wszystko wskazuje na emocjonalne podłoże Pańskich podejrzeń!
Z poważaniem
W. Łuczkowski

Proszę się zastanowić jak się Pan odżywia, czy je Pan warzywa, owoce, pełnowartościowe posiłki. Czy oprócz kawy pije Pan wodę i w jakiej ilości. Niestety kawa w dużej ilości pozbawia nas potrzebnych składników mineralnych, zwłaszcza w młodym wieku nie należy z nią przesadzać. Odstawienie kawy na jeden dzień nie naprawi sytuacji, także proszę uzbroić się w cierpliwość. Wprowadzić zmiany do swojego sposobu odżywiania, picie wody zamiast kawy, przebywać na słońcu w miarę możliwości (oczywiście z umiarem). Poprawę powinien Pan odczuć po kilu dniach do tygodnia. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia, Paulina