Co jest powodem nawracających bólów brzucha trwających kilka godzin?

Witam. Od kilku miesięcy mam nawracajace bóle brzucha które pojawiaja sie w nocy. Czasem w odstępach miesiaca czasem tygodnia. Zawsze charakteryzuja sie silnym bólem, zlokalizowanym w nadbrzuszu, nasilajacym sie skurczowo. Miedzy skurczami bol ustepuje. Nie mam żadnych innych dolegliwosci. Bol przeważnie trwa kilka godzin i ustepuje po wzięciu no-spy, kropli żołądkowych i przyłożeniu butelki z ciepłą wodą.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, na pewno USG jamy brzusznej, badania krwi. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam