Co jest powodem tików u 8-latki?

Witam Mam pytanie odnośnie mojej córki (8 lat) . Moja córka od prawie 3 lat ma katar , to jest bardzo dla niej uciążliwe , bardzo krępujące w szkole . Córka ma problemy z zasypianiem , chrapie, spi z otwarta buzią, przez to bardzo często łapie różne infekcje, byłam z nią u kilku lekarzy , nikt nie znalazł przyczyny , żadne leki nie pomagają ( mieszkamy w Anglii) . Już nie wiem co robić . Oprócz kataru co jakiś czas pojawiają się dziwne symptomy , nie kontrolowane tiki , np jakiś czas córka zgrzytała zębami i strasznie obgryzała dziąsła ( aż do krwi ) twierdziła ze nad tym nie panuje , innym razem miała problem z zaciskaniem dłoni tez był to nie kontrolowany odruch , robi tez dziwne grymasy na twarzy .

Córka ma objawy wady postawy i zgryzu, zwyrodnienia stawu skroniowo żuchwowego i towarzyszącego mu napięcia mięśni, zaburzeń metabolizmu, odporności, trawienia itd. Konieczne jest kompleksowe leczenie chirodontyczne wszystkich elementów. Pozdrawiam