Co mogą oznaczać moje urojenia?

Witam od jakiegoś czasu mam jakieś urojenia wmawiam sobie rzeczy które nie mają miejsca, dziwnie sie czuje w miejscach gdzie jest dużo ludzi lub u fryzjera ogólnie gdy mam załatwić jakąś blachostke to i tak się tym stresuje,mam wrażenie ze każdy się ze mnie śmieje albo że mówi o mnie, nie cieszy mnie nic już praktycznie chodzę cały czas przybity, gdy coś sobie wymysłem to ta myśl nie daje mi spokoju ttylko cały czas o niej myślę i przebija mnie to jeszcze bardziej bo nie mogę się jej pozbyć. Co to może być?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Nie ma możliwości zdiagnozowania online...

Zaprezentowane przez Pana symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji specjalistycznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu lub prywatnie) celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia.

Proszę nie czekać i sięgnąć po profesjonalne wsparcie.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Dzień dobry,
zgłaszane przez Pana trudności trudno jest zdiagnozować online, dlatego sugerowałabym zgłosić się na konsultację ze specjalistą (w Poradni zdrowia psychicznego bądź prywatnie). Pozwoli to postawić diagnozę oraz wskazać możliwe sposoby leczenia= poradzenia sobie z problemem.

pozdrawiam serdecznie