Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy moje objawy mogą oznaczać nerwicę?

Witam mam 28 lat. Cały czas boli mnie głowa ból taki że mam zawroty i jakby mi coś tam pulsowało, przestaje boleć głowa zaczyna brzuch, gazy coś tam się przelewa, przestaje brzuch zaczyna serce wariować... Robiłem TK głowy 3 razy w ciągu miesiąca i nic, krew 5 x i wszystko w normie, echo serca nic, próby wątrobowe pt inr... OK. i zaparcia co chwile... miałem rok pełen stresu takiego że dochodziłem do stanu takich nerwów że rozwaliłbym wszystko na drodze. Kłótnie w domu... no to da luzu piwko w tujach w ogrodzie i tak przez rok... przestałem pić 7 miesięcy temu, bo myślałem ze to piwko... Mam napady takiego otępienia, szału... Czy to może być jakaś nerwica gruba...
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 7 miesięcy temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt :)

Zaprezentowane przez Pana niepokojące Pana symptomy, są wskazaniem do bezpośredniej, kontrolnej konsultacji specjalistycznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia.

Zachęcałabym Pana również do kontrolnej konsultacji neuropsychologicznej, celem oceny funkcjonowania poznawczego (pamieć/koncentracja).

Serdeczności i tylko pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0

Witam Panią, W leczeniu zaburzeń o podłożu psychologicznym, takich jak zaburzenia nerwicowe, depresyjne, lękowe, fobie itp. psychoterapia jest właściwą, bezpieczną i najbardziej skuteczną metodą leczenia, Dzięki psychoterapii można, bez skutków ubocznych, całkowicie pozbyć się zaburzeń nerwicowych i ich uciążliwych konsekwencji, a nie tylko stłumić, objawy, jak to bywa w przypadku leczenia farmakologicznego. Powinna Pani wiedzieć, że farmakologia jest leczeniem objawowym, bowiem środki farmakologiczne nie leczą zaburzeń nerwicowych i nie rozwiązują problemu, jedynie tłumią objawy. Aby wyleczyć wszelkiego rodzaju zaburzenia lękowe, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani lęków i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii. Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii. Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencjami, dzięki czemu odzyska Pani spokój i radość życia. Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie, to zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz, psycholog, konsultacje@psycholog24online.pl tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy