Co mogą oznaczać problemy z zasypianiem u 18-latki?

Witam, mam 18 lat jestem kobietą i ostatnio podczas zasypiania kiedy czuje ze już wchodze w fazę głębszego snu przechodzi przeze mnie straszny dreszcz który wrecz rzuca moim ciałem. Do tego dochodzą problemy z zasypianiem, budzę ie się w nocy a dziś kiedy trochę słabo się czułam z powodu przeziębienia wstając z drzemki obudzona telefonem mowilam straszne bzdury, które kompletnie się nie trzymały ze soba ponieważ na pytanie „jak się czujesz?” Odpowiedziałam „kask”. Nic takiego mi się nawet nie śniło Wiec nie wiem skąd takie myśli ale ocknelam się dopiero stojąc pod oknem. Czy to mogą być jakieś zaburzenia neurologiczne?

Lek. Michał Lenard

Pani objawy są dość niespecyficzne, warto będzie skonsultować problem z neurologiem. Pozdrawiam!