Co mogą znaczyć bóle w klatce piersiowej, zawroty i ból głowy oraz ból brzucha i nudności?

Witam, od jakiegoś czasu czuję ból w klatce piersiowej. Również czuję sarszne bóle głowy, oraz brzucha. Mam nudności i zawroty głowy. Nie potrafię się skoncentrować, oraz nie mam na nic siły- najchętniej przespałabym pół dnia. Od jakiegoś czasu również- nie mając żadnego wysiłku- wstając np. z krzesła i przechodząc się po pokoju czuję staszny ból po prawej stronie brzucha, coś jak kolka tyle, że pojawiająca się bez jakiegokolwiek zmęczenia. Ponadto od niedawna mam na zmianę biegunkę wraz z zatwardzeniem. Mam 18 lat i zastanawiam się czy powinnam w takim razie udać się już do lekarza. Wcześniej te dolegliwości lekceważyłam, niestety teraz stały się one bardzo uciążliwe. Co te objawy mogą oznaczać? Pozdrawiam

Zachęcam do wizyty u swojego lekarza rodzinnego, zbierze on od Pani pełny wywiad, usystematyzuje dolegliwości i będzie można cokolwiek więcej zaproponować. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.