Co mogą znaczyć rwące bóle po prawej stronie brzucha?

Dzień dobry. Co jakiś czas miewam rwace bóle po prawej stronie brzucha. Czuję uczucie ciężkości i ból promieniuje w gorę bądź w dół. Miewałam problemy z zaparciami. Mam 18 lat

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i w zależności od wyników zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!