Co. może oznaczać mój guzek na policzku?

wczoraj zauważyłam ze na wewnętrznej stronie prawego policzka mam guzek dość twardy i ta strona jest jakby lekko opuchnięta, guzek ma więcej niż 1 cm, jest nad górną wargą, strasznie się zmartwiłam mam 69 lat, wydaje mi się ze się tam ugryzłm ale nie jestem pewna i lekko jakkby mnie przy dotyku bolało.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to uszkodzenie śluzówki, które wystąpiły przez przygryzienie, gdy Pani spała? Gdyby zmiana nie ustąpiła to radze skonsultować się ze stomatologiem.