Co może oznaczać mój problem z miesiączką?

Witam ostatnio mam problem z miesiączka, w styczniu wcale jej nie było, a w lutym dostałam godzinę po wizycie u ginekologa- gdzie dowiedziałam się ze miałam cykl bezowulacyjny. Jednak w marcu znów okres się nie pojawił, pomimo bóli podbrzusza i mdłości. Okres przyszedł 2 kwietnia - gdzie powinien się zacząć 9-12. Jednak zaniepokoił mnie kolor @. Na samym początku okres zawsze miałam obfity i raczej czerwony, tym razem początek był skąpy i bardzo ciemny, jestem już przy końcu i zamiast ciemnego koloru jest on coraz jaśniejszy..przypomniana sam śluz z krwią. Okres zawsze trwa 7 dni, a tym razem przy 4 dniu jest go bardzo mało. Uprawiam seks z partnerem bez zabezpieczenia - stosunek przerywany, robiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Kilka dni temu byłam przeziębiona i przy tym miałam lekka infekcje pochwy ale to z powodu niedoboru witaminy b2 - miałam przy tym zajady, które zniknęły po kilkudniowym braniu tych witamin.

Szanowna Pani, należy wykluczyć zaburzenia hormonalne, proszę pamiętać że stosunek przerywany nie jest zalecaną metodą antykoncepcyjną