Co może oznaczać MR głowy 20-latki?

Wynik RM głowy. Polipowate pogrubienie błony śluzowej w zatoce szczękowej po stronie lewej, średnicy 10mm. Przyjścienne pogrubienia błony śluzowej w zatoce czołowej także w sitowiu i zatokach szczękowych. Reszta w normie bez odchylenia. Czy możliwe że gdyby był tetniak to nie został by opisany?? Mr wykonywałam w celu wykluczenia anomali naczyniowej. Proszę o pilną odpowiedź.

Badaniem potwierdzającym ew. tętniaka lub malformację naczyn mózgowych jest badanie angio-MR głowy lub angio-KT głowy.
Badanie MR głowy to badanie mózgu, tętniak może być w tym badaniu niewidoczny.
pozdrawiam