Co może oznaczać świąd okolicy odbytu?

Witam Pani doktor. Przede wszystkim pragnę zaznaczyć że nie wiem do konca czy moje pytanie powinno być skierowane do dermatologa ale tak mi sie wydaje. Mianowicie swędzi mnie to miejsce pomiędzy posladkami. W dotyku jakoś nie ma większej zmiany. Nie wyczuwam opuchnięcia czy czegoś niewłaściwego Tylko wciąż uporczywe swędzenie i pieczenie. Beż bólu. Delikatnie myję to miejsce ale nie wiem już co robić dalej..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie