Co może oznaczać ten niewielki guzek na piersi?

Pewien czas temu na prawej piersi wyczułam niewielki guzek. Zbagataelizowałam sprawę. Były okresy, że bolał (szczególnie po alkoholu).Później przypadkiem zobaczyłam, że dokładnie w tym miejscu jest malutka kropka czerwona taka 1mm (wyrazna czerwona jakby zrobiona markerem). Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest dalsza diagnostyka. wskazana wizyta u lekarza ginekologa lub w poradni chorób piersi